PIM24

AIRTRACKY

0 +

prodaných AIRTRACKŮ

0 +

zkušených členů týmů

0 %

spokojených zákazníků

AIRTRACKY BERG

Airtrack je praktickým a nepostradatelným vybavením pro gymnasty, atlety, parkouristy či při cvičení bojových sportů. Tato tréninková žíněnka plněná vzduchem, umožní dobré odpružení a měkčí dopad, který šetří klouby. Díky spojovacím dílům na suchý zip lze jednotlivé aitracky snadno propojit, takže cvičicí plochu můžete protáhnout podle vlastní potřeby. 

Aitracky Berg jsou vyrobeny z pevného a velmi odolného materiálu. Jsou tedy ideální pro vnitřní i venkovní použití. Při správném používání je prakticky nemožné aitrack poškodit, takže vám vydrží dlouhé roky. Nafukování je velmi snadné a probíhá pomocí přibalené ruční pumpy. Oproti klasické žíněnce je aitrack lehký, skladný a snadno se přenáší – po tréninku ho stačí vyfouknout a složit.  

Jak vybrat airtrack?

Aitracky Berg se vyrábí ve 2 provedeních. Varianta Home je vhodná pro rekreační použití a běžné domácí tréninky. Je široká 100 cm a vysoká 10 cm. Varianta Sport je určena pro profesionální atlety a gymnasty. Je široká 140 cm a vysoká 20 cm. 

Dalším parametrem, který vás pro výběr aitracku důležitý, je jeho délka. U Airtacků Home můžete vybírat mezi délkou 3 m a 5 m. Variata Sport se vyrábí pouze v délce 5 m. Jak již bylo zmíněno, všechny druhy airtacků však lze jednoduše propojit mezi sebou pomocí spojovacích pásků.  

používání žíněnky
nafukování žíněnky

Jaké jsou výhody airtracku?

POTŘEBUJETE PORADIT PŘI NÁKUPU airtracku?

Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít to nejlepší řešení.

airtracky

BLOG