PIM24

DĚTSKÁ ODRÁŽEDLA

0 +

prodaných ODRÁŽEDEL

0 +

zkušených členů týmů

0 %

spokojených zákazníků

DĚTSKÁ ODRÁŽEDLA BERG

Sotva se vaše dítko naučilo chodit a už chce něco víc? Pomozte mu poznávat svět rychleji a zažívat tak spoustu úžasných dobrodružství. Pro nejmenší je vhodné odstrkovadlo, které je maximálně stabilní díky 4 kolečkům. Pro větší závodníky se zase hodí odrážedlo (balanční kolo), které je bezpečně připraví na jízdu na kole. 

Proč odrážedlo Berg?

Bezpečnostní vlajka kolo biky
BERG GO Twirl Turquoise_ dívka na odrážedle

Odstrkovadla
od 1 roku

Odstrkovadlo pro nejmenší průzkumníky je skvělým prostředkem, jak si užít spoustu zábavy a zlepšit u toho svou stabilitu. Ze začátku poslouží pro klasické odstrkování a když přestane stačit, stačí přidat pedály a promění se v malé šlapadlo (umožňuje model GO2). Vhodné je pro děti od 10 do 30 měsíců

Čtyři kolečka zajistí dokonalou stabilitu, aby se odstrkovadlo nepřevrhlo. Díky unikátnímu rozvržení, kdy zadní kolečka jsou menší a blíže u sebe, získá dítě maximální prostor pro pohyb nohou. Rodiče pak jistě ocení bytelnou, ale přes to lehkou konstrukci, na kterou lze snadno připnout popruh pro pohodlnější přenášení odstrkovadla, či přidělat vodící tyč. Samozřejmostí je také možnost přidělání bezpečnostní vlajky na všechny druhy odstrkovadel i odrážedel. 

Odstrkovadlo GO

odrážedlo go pro batolata modré

Odstrkovadlo GO2

BERG GO2 SparX Yellow dívka na odrážedle doma

Odrážedla od 2 let

Ve chvíli, kdy dítě umí chodit a získá potřebné sebevědomí na odstrkovadle, je čas přesedlat na odrážedlo Biky. Odrážedla, nebo také balanční kola, jsou vhodná pro děti od 2 do 5 let

Mají nastavitelnou sedačku, takže se snadno přizpůsobí výšce dítěte. Všechny Biky Berg mají bytelnou konstrukci z hořčíkové slitiny, která je velmi lehká. Pro dítě je pak jízda snazší a rodičům se odrážedlo lépe přenáší. Ať už se rozhodnete na výlet městem, nebo náročnější jízdu v terénu, Biky vás podrží vždy. Stačí vybrat odrážecí kolo s vhodným vzorkem pneumatik – právě podle toho, kde se budete pohybovat nejčastěji. Biky City má pneumatiky s jemným vzorkem vhodné do města. Biky Cross má pneumatiky s hrubým vzorkem vhodné do terénu.

BERG_Biky_Retro_Green_ chlapec na balančním kole

Řada biky

BERG BIKY TRAIL GREEN odrážedlo s ruční brzdou

Potřebujete poradit při nákupu odrážedla?

Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít to nejlepší řešení.

odrážedla

BLOG