PIM24

dětské koloběžky

0 +

prodaných koloběžek

0 +

zkušených členů týmu

0 %

spokojených zákazníků

dětské koloběžky berg

Každá procházka se díky koloběžce změní na parádní dobrodružství plné zábavy. Stačí se jen odrazit a pořádně rozjet. Dětské koloběžky Berg jsou vyrobeny z lehkého, přesto bytelného plastu. Všechny modely disponují zadní nášlapnou brzdou, jsou krásně barevné a některé z nich mají dokonce svítící kolečkaKoloběžka, která udělá Vašemu dítěti radost a přiláká pozornost všech okolo. 

Tříkolové koloběžky jsou stabilní a vhodné pro děti od 2 let. Díky nastavitelné výšce řídítek se však stanou bezvadnými parťáky i pro školáky do 140 cm. I přes dobrou stabilitu koloběžek Berg by chrániče s helmou měly být nedílnou součástí dětské výbavy.

Skládací koloběžka, která při procházce není na obtíž

Ve chvíli, kdy dítě přemůže únava, jednoduše koloběžku složíte a vezmete do ruky. Stačí pouze stisknout tlačítko na boku koloběžky. Při krátké přestávce zase využijete zámek řízení. Ten zajistí, že se koloběžka nikam nerozjede, ale zůstane stát na místě. Skládací koloběžka se oproti té běžné lépe vejde do kufru auta a její skladnost i lehkou konstrukci oceníte také při cestách MHD.

BERG Nexo Foldable Lime Magnet-deck Lime detail nastavitelných řidítek
BERG Nexo Foldabledetail kolečka

Děti budou všude dobře vidět

Osvětlená kolečka na koloběžce nejsou jen estetickým prvkem, který děti baví. Díky nim budou dobře vidět i ve večerním šeru. Svítící kolečka se dobíjí během jízdy, takže nepotřebují baterie. Pro extra barvy lze na koloběžku umístit přídavné LED osvětlení, na kterém můžete vybírat mezi 12 kombinacemi světelných a barevných kombinací. Svítící modul se zapne automaticky při rozjezdu a po zastavení opět zhasne. Rozsvítit ho však můžete i manuálně.

Proč dětem pořídit koloběžku?

Nexo děti na koloběžce

Potřebujete poradit při nákupu koloběžky?

Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít to nejlepší řešení.

BLOG