PIM24

ELEKTRICKÉ VOZÍKY

0 +

prodaných elektrických vozíků

0 +

zkušených členů týmu

0 %

spokojených zákazníků

elektrické vozíky selvo

Zůstaňte aktivní, i když máte snížené pohybové schopnosti a na dlouhé vycházky se necítíte. Česká značka Selvo již řadu let vyrábí elektrické vozíky, volnočasové skútry i elektrické invalidní vozíky, které vám pomohou se dostat všude, kam potřebujete. S elektrickým vozíkem snadno zvládnete samostatné nákupy i návštěvy u lékaře

 

Všechny vozíky jsou maximálně bezpečné, pohodlné a stabilní, aby jejich používání bylo co nejpříjemnější. Při správné péči vám vozík i jeho baterie vydří dlouhé roky a v případě potřeby je možné jednoduše domluvit servis. Obavy proto klidně hoďte za hlavu a v klidu si vyberte model, který je ideální právě pro vás.

ELEKTRICKÝ SKÚTR

Elektrický skútr je ideální volba pro všechny, kteří hledají způsob, jak maximálně podpořit svou mobilitu. Tento stylový skútr má velký dojezd a hodí se na cesty do práce i do města na nákupy. Uzamykatelný úložný box a odkládací prostor na drobnosti z něj dělají skutečně praktického pomocníka. 

 

Vybrat si můžete mezi tříkolovým a čtyřkolovým provedením. Obě varianty jsou velmi stabilní a snadné ovládání, jsou proto vhodné pro všechny se zhoršenou motorikou. Skútr tak ocení nejen nadšenci větru ve vlasech, ale také senioři či osoby s mírným zdravotním postižením. 

 

Tříkolky Selvo jsou k dispozici v různých variantách motoru, baterie a brzdy, takže si každý uživatel může vybrat podle svých potřeb. Tyto skútry mají výjimečný silový převod, který hbitě a plynule reaguje na ovládání výkonu, a to i v kopcovitém terénu nebo při rozjezdu z křižovatky. Pro méně zdatné osoby lze snadno snížit maximální rychlost a stroj se tak stává bezpečným i pokud se bojíte jízdy na jakémkoliv vozidle. Selvo skútry jsou navíc certifikovány jako jízdní kolo, takže v provozu se pohybujete jako cyklista. Útlá konstrukce umožní průjezd běžnými dveřmi o šířce 80 cm.  

Elektrický skútr SELVO 3500
Elektrický invalidní a seniorský vozík Selvo 4800

ELEKTRICKÉ SENIORSKÉ A INVALIDNÍ VOZÍKY

Elektrický vozík je přizpůsoben pro osoby se zdravotním postižením. Vyrábí se v provedení s opěrkou hlavy a bez opěrky hlavy. Je vhodný pro seniory s horší mobilitou a držitele karty ZTP. Snadno se nabíjí klasickou nabíječkou 230V.


Ovládání je řešeno pomocí páček na řídítkách. Při jízdě tak pohodlně sedíte a pomocí páček regulujete rychlost i brždění. Pokud máte obavu z vysoké rychlosti, stačí nastavit maximální povolenou rychlost vozíku, kterou nebude možné překročit. A starosti nemusíte mít ani o své tašky. Na ty je připraven košík na řídítkách.

ELEKTRICKÉ INVALIDNÍ VOZÍKY

Elektrické invalidní vozíky jsou maximálně přizpůsobeny imobilním lidem. Selvo nabízí jak praktické skládací invalidní vozíky, tak velmi pohodlné a polohovatelné vozíky s odpružením kol. Snadno se nabíjí klasickou nabíječkou 230V. 

 

Elektrický skládací invalidní vozík je snadno ovladatelný. Hodí se zejména pro odlehčovací péči, pohyb v interiéru a cesty střední vzdálenosti. Vybrat si můžete z klasického a moderního provedení. Oba vozíky se dobře skládají do auta a jednoduše se nabíjí. 

Robustní elektrický invalidní vozík je plnohodnotným každodenním parťákem. Ovládá se joystickem umístěným na loketní opěrce na straně podle vašeho výběru. Všechny modely se vyznačují kvalitním polstrováním, pohodlnou opěrkou hlavy a sklápěcími stupačkami. Na loketní opěrce je navíc umístěné madlo pro snazší nastupování. Svou kvalitou tyto elektrické invalidní vozíky odpovídají několikanásobně dražším vozíkům
Robustní elektrický invalidní vozík Selvo i4600L

Potřebujete poradit při nákupu elektrického vozíků?

Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít to nejlepší řešení.

elektrické vozíky

BLOG