půjčovna a showroomnaše nabídka

Dokument ke stažení zde.

Plánujete dětský den, oslavu, městskou slavnost nebo firemní teambuilding a hledáte nezapomenutelnou zábavu? S naší půjčovnou atrakcí máte na výběr z širokého sortimentu originálních a bezpečných atrakcí, které zaručí, že Vaše akce nejenže pobaví, ale také bude úspěšná.

Nabízíme závodní nafukovací dráhu se šlapadly, která je ideální pro celou rodinu nebo týmy soutěžící v různých závodech, umělé sjezdovky Mr. Snow pro zimní zábavu v jakémkoliv ročním období a trampolíny pro ty, kteří chtějí vyskočit co nejvýše. Všechny naše atrakce jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a zaručuje bezpečné použití. Pokud potřebujete poradit s výběrem nejlepších atrakcí pro Vaše potřeby, rádi Vám pomůžeme.

Nabízíme Vám kompletní organizaci dne na klíč s našimi atrakcemi, nebo můžete pronajmout naše atrakce samostatně a sami si zorganizovat svůj den.

Pokud máte zájem zjistit cenu našich atrakcí a vybrat si tu nejlepší pro Vaši akci, stačí si stáhnout jednoduchý formulář, který naleznete níže. Po jeho vyplnění nám ho jednoduše pošlete a my Vám rádi poskytneme detailní informace a cenovou nabídku.

Nebo nás rovnou kontaktujte na obchod@pim24.cz nebo telefonicky na +420 777 728 270. Rádi Vám poskytneme detailní informace a pomůžeme Vám vybrat ty nejlepší atrakce pro Vaše potřeby.

.