PIM24

ŠLAPADLA

0 +

prodaných šlapadel

0 +

zkušených členů týmů

0 %

spokojených zákazníků

šlapadla berg

Vsaďte na léty prověřené, kvalitní šlapací motokáry pro děti i dospělé. Ať už vyrazíte na cyklostezku ve městě, nebo polní cestu za vesnicí, zábavu si na šlapacích vozítkách užijete kdekoliv a za jakéhokoliv počasí. Stačí si jen vybrat takové šlapací motokáry, které vám budou vyhovovat. 

Všechna šlapadla Berg mají kvalitní konstrukci, na kterou se můžete spolehnout. V případě potřeby lze pro všechny produkty dokoupit náhradní díly, nebo si u nás můžete domluvit servis. S trochou péče vám vaše motokáry vydrží na dlouhé roky zábavy. Jste připraveni si užít jízdu? 

Šlapací vozítka pro nejmenší

BERG Buzzy Retro dívka s maminkou na šlapadle

Stabilní šlapací vozítka pro nejmenší členy rodiny. Šlapadla Buzzy jsou ideální volbou pro děti od 2 do 5 let. Tato dětská vozítka jsou dostupná buď samostatně, nebo ve verzi s vodící tyčí, která vám pomůže regulovat směr jízdy dítěte. 

Motokáry pro malé závodníky

Reppy_Roadster chlapec venku

Čtyřkolé dětské motokáry Reppy nabízí spoustu možností. Kvalitní pneumatiky s odpružením přední nápravy zajistí pohodlnou a bezpečnou jízdu. Soundbox s různými melodiemi se postará o porci zábavy navíc. Tato dětská vozítka jsou vhodná pro závodníky od 2,5 roku do 6 let

Vozítka, která rostou s dětmi

Odrážedlo už je u vás passé a děti touží po větším dobrodružství? Pořiďte jim parťáka do nepohody – šlapací motokáru Buddy. Pevná konstrukce a bytelná kola s hrubším vzorkem si poradí i s mírně náročnějším terénem v parku či přírodě. Pedály jsou přizpůsobeny pro jízdu dopředu i pro brždění. A díky nastavitelné sedačce si zábavu užijí děti od 3 až do 8 let, a to už je úctyhodná doba. 

Pokud hledáte vozítko pro větší závodníky, které bude bavit i školáky, pak vsaďte na motokáry Rally. Ty jsou ideální pro děti od 4 do 12 let. Mají bytelnou, ale lehkou konstrukci, která má navíc madlo pro snadné přenášení. LED světla zajistí oproti předchozím řadám lepší viditelnost. Většina modelů má také vzabudovaný Soundbox se závodními melodiemi pro ještě větší zážitek z jízdy.

Extra velká rodinná šlapací vozítka

XXL B. Super Red BFR děti na šlapadle

Výjimečná šlapací auta pro celou rodinu. Všechny modely z řady XL se vyznačují robustní konstrukcí a stabilní nápravou s odpružením. Díky své velikosti a vysoké nosnosti jsou tato šlapací vozítka vhodná pro děti i dospělé. Mezi dětmi je jednoznačně nejoblíbenější šlapací traktor John Deere. Příznivci rodinné zábavy zase volí šlapací auta pro 4 osoby. Na všechny modely lze dokoupit funkční doplňky, díky kterým si vytuníte orpavdu jedinéčné šlapací auto. 

POTŘEBUJETE PORADIT PŘI NÁKUPU šlapadla?

Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít to nejlepší řešení.

šlapadla

BLOG