PIM24

Fotbalové kempy Luďka Zelenky

V červenci jsme se stali součástí fotbalových kempů Luďka Zelenky, které se konali v Podještědském sportovním areálu Český Dub. Do sportovního areálu jsme zapůjčili několik velkých šlapadel, ale i Grantour a velkou trampolínu.

Garantem letních fotbalových kempů je bývalý profesionální fotbalista Luděk Zelenka, který v současné době působí jako sportovní expert při fotbalových přenosech České televize. Po celou dobu konání kempů je Luděk přítomen a účastní se jednotlivých aktivit společně s dětmi.

Kempy jsou rozděleny do týdenních turnusů, které vždy probíhají od neděle do pátku. Celkem pěti turnusů se zúčastní přes 420 dětí ve věku od 7 do 14 let. Děti budou v průběhu turnusů rozděleny na trénování do skupin tak, aby počet nepřevýšil v jedné skupině 10 dětí a trenéři se tak mohli každému hráči věnovat individuálně.

Pro děti je na kempech připraven pestrý sportovní program formou her a soutěží. Děti si mohou vyzkoušet například házenou, nohejbal, stolní tenis, florbal, fotbalbiatlon a samozřejmě naše atrakce od firmy BERG. Součástí jsou i doprovodné aktivity v podobě stezky odvahy, her a výuky fotbalové terminologie v anglickém jazyce. Samozřejmě myslíme i na odpočinek. Děti proto navštíví místní koupaliště, kde si vyzkouší plážový fotbal a bohatě se vydovádí ve vodní nádrži přírodního koupaliště.

SDÍLET