PIM24

Zábava na lyžích a snowboardu při letních 30°C.

V Evropě, u našich sousedů, ale už i u nás je v poslední době velkým hitem, že se při různých letních akcích jednoduše vybalí Mr.Snow textilní sjezdovka a zábava může propuknout! Tam, kde jindy vládne v letních měsících minigolf nebo letní bobová dráha, lze zábavu obměnit, a to díky našim textilním sjezdovkám. Z tohoto materiálu lze sestavit i různé freestylové dráhy a to jak pro snowboardisty, tak pro freestyle lyžaře.

To všechno lze zařídit bez jediného sněhového děla, a to v plném proudu léta. Těmito Mr.Snow textiliemi lze pokrýt nejen sjezdovky, ale i dráhu pod lanovkou, takže nikdo nemusí šlapat do kopce pěšky. Navíc na těchto sjezdovkách se lze naprosto vyřádit. Účastníci zde mohou házet salta, přemety a trénovat všechny možné triky, tak jak to činí u hotelů a penzionů, kde naše textilní sjezdovky již znají.

MrSnow_Tube-Indoor_IdeenPark-3

Komentáře účastníků mluví za vše:

„Byla to naprosto úžasná událost, ke které se nenachomýtnete každý den. Na textilní sjezdovku si musíte nejdřív zvyknout, ale po dvou, třech jízdách to máte v rukách, resp. v nohách a můžete si užít skvělou zábavu“, říká účastník akce Marcel.

Také vítěz lyžařské kategorie Tomáš uvádí jen samé pozitivní dojmy: „Je to sice jiné než na sněhu, ale po pár jízdách si to skvěle užíváte. Co je lepšího, jste-li skalní fanoušek lyžování, než si moci i v létě při vysokých teplotách zalyžovat!“

Pavel se s pozitivními dojmy připojuje: „Lyžovat a surfovat v jeden den, to je možné jen s Mr.Snow.“

A proč by to nešlo i u Vás? Díky textilním sjezdovkám Mr. Snow® můžete takovouto spoustu zábavy dopřát i svým hostům, zákazníkům či klientům přímo na svazích za Vaším penzionem, hotelem či kempem. Pro více informací neváhejte kontaktovat náš tým!

SDÍLET