PIM24

Zahradní hřiště

0 +

prodaných zahradních hřišť

0 +

zkušených členů týmů

0 %

spokojených zákazníků

zahradní hřiště berg

Posuňte domácí cvičení na vyšší úroveň s workout hřištěm Berg. Postavte si vlastní zahradní fitness a klidně na jeho části nechte prostor dětem. Vznikne vám tak unikátní prolézačka na zahradu s workoutem. Zkrátka místo, kde se zabaví celá rodina.

Základ tohoto workout hřiště tvoří pevná ocelová konstrukce, takzvaná posilovací věž, na kterou se montují další prvky dle vašeho výběru. Cvičit i prolézat se dá už na samotné základně – můžete se k ní snadno přitahovat, dělat shyby, děti na ní mohou šplhat, nebo jí využijete jako venkovní žebřiny. Nejvíce zábavy si však užijete, pokud k ní namontujete přídavné prvky. 

Dokonalé venkovní workout hřiště

Jestliže chcete konstrukci využít čistě na cvičení, nejlepší je dokoupit více druhů cvičebních prvků, aby vaše venkovní posilovna byla co nejrozmanitější. Na vnější stranu přidělejte hrazdu na přitahování, nebo Dip bar vhodný na tricepsové kliky. Na té samé straně, ale z vnitřku, vám zbyde místo na boxovací pytel. Druhou stranu základny doplňte o  závěsný posilovací systém, nebo si zde přidělejte odporovou gumu. Workout základnu tímto maximálně využijete a získáte plnohodnotnou venkovní posilovnu pro cvičení s vlastní vahou.   

PlayBase Large TL včetně lezecké sítě L a boxovacího pytle
Prolézačka herní a sportovní koncept pro celou rodinu, rodina si hraje, zábava na zahradě

Nepřekonatelná zahradní prolézačka

Kdo by jako malý nemiloval čas strávený na hřišti. Postavte dětem jejich vlastní zahradní prolézačku, která je zabaví na dlouhé hodiny. Přidělejte na základní konstrukci šplhací síť, horolezeckou stěnu, nebo nepřekonatelné houpací hnízdo. Malé fotbalisty zase potěší tréninková síť, která základnu promění na fotbalovou branku. Na výběr je opravdu spousta možností. Klidně tak zapojte i děti samotné a vytvořte jejich zahradní prolézačku snů společně. 

Workout hřiště s prolézačkou

Vytvořte si zahradní workout hřiště s prolézačkou pro děti a získejte to nejlepší z obou světů. Věnujte část základny dětským herním prvkům jako je horolezecká stěna nebo houpačka a druhou si nechte pro své fitness aktivity. Snadno pak budete moct trávit čas v zahradě společně. A ve chvíli, kdy docvičíte, stačí sundat zavěšené prvky, připnout síť a workout hřiště se rázem promění ve fotbalovou branku. Pověsit sem můžete také houpací síť, kde si po aktivním odpoledni užijete zasloužený relax

zahradní hřiště basketbalový koš
PlayBase Large TT dětské zahradní hřiště včetně hamaky

Proč vybrat venkovní hřiště Berg?

Potřebujete poradit při nákupu zahradního hřiště?

Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít to nejlepší řešení.

zahradní hřiště

BLOG