7 výhod zabudovaných trampolín

zabudované trampolíny a její výhody

Zabudované trampolíny nedávno zaznamenaly skok v popularitě. Mezi uživateli se staly trendem, protože jsou velmi praktické a mají také mnoho dalších výhod.

Uživatelé milují různé typy zabudovaných trampolín i přes jejich mírně vyšší cenu ve srovnání s nadzemními trampolínami. Chcete-li se k trendu připojit také, nyní je čas se dozvědět více o trampolínách v zemi.

  1. Inovativní design

Když jsou nainstalovány, jsou na stejné úrovni jako vaše zahrada. Obvykle mají dvojitý rám s připojenými ochrannými PVC panely. Hlavním úkolem těchto panelů je zabránit padání nečistot mezi trubkami rámu a současně zajistit stabilitu a zachovat tvar rámu.

  1. Jednoduchá instalace

Pro instalaci pozemní trampolíny by měl být vykopán otvor hluboký 75-110 cm a uprostřed by měla být díra hlubší než kdekoli jinde. Hloubka otvoru závisí na velikosti trampolíny – čím větší je trampolína, tím hlubší je otvor.  Doporučuje se, abyste při instalaci trampolíny nainstalovali také bariéru proti plevelům a tím zabránili růstu plevele v tomto prostoru.

  1. Elegantní design pro každou zahradu

Pozemní trampolíny jsou neuvěřitelně moderní. Jsou vzrušujícím doplňkem vaší zahrady a protože jsou ukryty v zemi, dokonale zapadají a nezakrývají výhled.

  1. Maximální bezpečnost

Zabudované trampolíny jsou zcela bezpečné a obzvláště se doporučují rodičům, kteří jsou skeptičtí a obávají se, že by jejich dítě mohlo spadnout z nadzemní trampolíny. Svoboda hry a pohybu je velmi vítána pro každou rodinu s malými dětmi, protože rodiče nemusí svým dětem neustále pomáhat při nastupování a vystupování z trampolíny.

  1. Vysoce kvalitní materiál

Pocit při skákání na trampolínách v zemi se příliš neliší od pocitu při skákání na nadzemních trampolínách. Ať tak či onak, je to fantastické! Rozhodně ale pomáhá vysoce kvalitní materiál, ze kterého je vyroben rám, skákací podložka a bezpečnostní podložky.

  1. Snadná údržba

Údržba pozemní trampolíny je velmi podobná údržbě nadzemních modelů. Při dodržování pokynů a správné instalaci trampolíny není nutná přílišná údržba. Rám je vyroben z nerezového materiálu. Bariéra proti plevelům musí být nainstalována co nejblíže trampolíně.

Trampolínu v zemi můžete schovat na zimu, i když to není nutné. Stačí ji zakrýt ochranným krytem.

  1. Skákejte v jakékoli sezóně

Pozemní trampolíny lze použít v každém ročním období. Jejich vysoce kvalitní materiál vydrží teploty v rozmezí -40 až 70 ° C.