7 nejatraktivnějších trampolín pro veřejné použití

trampolíny na dětském veřejném hřišti

Trampolíny jsou stále oblíbenější. Staly se součástí téměř každého dětského hřiště a jsou běžné i na plážích, v kempech a prázdninových letoviscích. Nejatraktivnější veřejné trampolíny – AKROBAT jsou stále oblíbenější. Trampolíny pro veřejné použití jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou odolné proti vandalismu. Jsou také velmi vizuálně přitažlivé. Zde jsou některé z nich, které obzvláště vynikají.

Volně stojící trampolíny

  1. Trampolína Akrobat Gallus

Trampolína Gallus je jednou z vizuálně nejatraktivnějších volně stojících trampolín. S kovovým rámem, bezpečnostní sítí a ochranným ocelovým horním kroužkem poskytuje tato trampolína maximální bezpečnost na veřejných místech. Děti se budou bezstarostně bavit celé hodiny.

Zapuštěné trampolíny

  1. Trampolína Akrobat Gallus Inground

Zapuštěná trampolína Akrobat Gallus je nová generace zapuštěných trampolín. Je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a snese intenzivní používání v předškolních zařízeních, školách, táborech, hřištích a parcích. Díky zapuštěné konstrukci je ještě vizuálně přitažlivější. Kovový kryt bezpečnostní sítě a samozavírací dveře poskytují maximální bezpečnost.

3. Akrobat Primus Premium trampolína

Trampolína Primus Premium je další špičková trampolína od významného výrobce trampolín Akrobat. Vizuálně přitažlivá zapuštěná trampolína elegantně splyne s okolím na dětských hřištích, ve školách, předškolních zařízeních, v parcích a kempech.

4. Trampolína Akrobat Playground

Trampolína Akrobat Playground je vhodná pro veřejná dětská hřiště ve školách, školkách, parcích, nákupních centrech a kempech, protože děti mohou tuto trampolínu používat bez dozoru. Zcela uzavřený pružinový systém poskytuje maximální bezpečnost. Trampolína také zaručuje maximální ochranu proti vandalismu a je skvělým doplňkem na každé hřiště.

Modulární trampolíny

5. Trampolína Acrobat Battery

Modulární systém trampolín Battery je určen pro zábavu na plážích, v kempech, nákupních centrech a sportovních parcích. Tyto trampolíny mohou být kombinovány a přizpůsobeny tak, aby se dosáhlo různých velikostí plochy s více skákacími poli a aby vyhovovaly různému počtu skokanů. Zakázkový design umožňuje výběr různých barev bezpečnostních podložek, které dokonale splynou s okolím.

Vnitřní trampolíny

6. Trampolína Akrobat Toddler

Trampolína Toddler je určena pro vnitřní použití, převážně v hernách. Barevné bezpečnostní podložky osloví především batolata ve věku od 3 do 6 let. Trampolína je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a nemá žádné ostré hrany. Modulární design umožňuje míchání a sladění různých tvarů trampolín a barevných podložek.

7. Trampolína Akrobat Speed ​​Bouncer

Trampolína Akrobat Speed ​​Bouncer je nejatraktivnější trampolína v každé tělocvičně. Nabízí neomezené možnosti efektivního aerobního cvičení a svým moderním designem a možnými barevnými kombinacemi rozzáří každou místnost.