6 zajímavých trampolínových hřišť pro veřejnost

veřejné hřiště pro děti

Venkovní trampolíny jsou stále oblíbenější. Nyní je najdete v parcích, sportovních centrech, kempech, na plážích a na mnoha dalších veřejných prostranstvích. Vybrali jsme 6 zajímavých trampolínových hřišť.

Trampolínové hřiště je kombinací různých modelů trampolín a barev. Pravidlem je jedno dítě na trampolínu; když jsou však trampolíny instalovány vedle sebe, poskytují zábavné a hravé společenské prostředí. Modulární trampolíny jsou také velmi oblíbené pro venkovní použití, protože mají odolné nosné konstrukce a poskytují svým uživatelům bezstarostné skákání. Různé kombinace skákacích podložek mají za následek různé velikosti skákacích ploch. Vzhledem k tomu, že trampolínová hřiště jsou v místních komunitách stále oblíbenější, je důležité, aby splynula se svým okolím. Pojďme se podívat, kde byste mohli najít ty nejzajímavější trampolíny.

Sportovní centrum v Koperu (Slovinsko)

Sportovní centrum, které se nachází podél promenády Semedela ve slovinském Koperu, je oblíbené mezi dětmi. Je součástí městského parku a může se pochlubit mnoha rekreačními oblastmi, dvěma kurty na plážový volejbal a mnoha dalšími atrakcemi pro děti. Největším lákadlem jsou zapuštěné trampolíny od renomovaného výrobce trampolín Akrobat. Trampolíny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou určeny pro veřejné použití. Na těchto trampolínách mohou děti skákat, aniž by musely být neustále sledovány, pokud všichni dodržují pravidla skákání.

Trampolínový park v Dawley Park (Velká Británie)

Tento venkovní trampolínový park je první svého druhu v této oblasti. Nachází se hned vedle dětského hřiště a venkovní posilovny a nabízí místním dětem jiný druh cvičení. Kromě toho, že skákání je prostě zábava, je to také perfektní cvičení pro děti ke zlepšení kondice a rozvoji koordinace. Park se může pochlubit trampolínami různých velikostí a barevných kombinací, díky čemuž je atraktivní pro uživatele všech věkových kategorií. Od instalace trampolín zaznamenal park značný nárůst počtu návštěvníků.

Havnegade Street v Kodani (Dánsko)

Pokud chcete zažít trampolínu na ulici, nezapomeňte navštívit Havnegade Street v Kodani. Toto fantastické dobrodružství podél jedné z nejznámějších městských promenád ohromí děti i dospělé. Trampolíny jsou instalovány těsně vedle sebe a jsou zde i další rekreační oblasti, díky čemuž je tato lokalita mezi místními velmi oblíbená.

Zapuštěné trampolíny Storey Park v Hornsby (Austrálie)

Podzemní trampolíny Storey Park jsou součástí velmi oblíbeného hřiště Hornsby, které přitahuje mladé uživatele i uživatele mladé srdcem. Hřiště je oplocené a má vybavení pro děti všech věkových kategorií. Jednou z nejoblíbenějších atrakcí jsou zapuštěné trampolíny, které poskytují nekonečné možnosti cvičení a venkovní zábavy. Park se nachází v pěkné čtvrti s více než stovkou stromů, což dodává zážitku svěží vzduch.

Fredens Park v Kodani (Dánsko)

Fredens Park je krásný park v Kodani, který poskytuje skvělou relaxaci od každodenní rutiny. Celá rodina se může pobavit v mnoha rekreačních oblastech parku. Největší atrakcí ze všech jsou ale trampolíny pro nejmenší členy rodiny, protože tento park byl navržen speciálně pro děti ve věku 1-5 let.

Walshaw Park Aveley (Austrálie)

Walshaw Park je zábavný příměstský park nacházející se v Aveley, na předměstí Perthu. Je to relativně malé hřiště, které má 11 zapuštěných trampolín různých tvarů a velikostí. Spolu s dalšími zajímavostmi jsou trampolíny skvělým nápadem, jak být aktivní.

Trampolíny na dětském hřišti jsou splněným snem. Při navrhování trampolínového hřiště je důležité zvážit, jak bude splývat s okolím. Trampolíny jsou nejčastěji instalovány na dětských hřištích a v parcích, takže se staly velmi oblíbeným cílem volného času.